TEENUSED

TEENUSED

RASKEKAALULINE VEOS

Kui veose koormus ületab teatud piirid, nimetatakse seda ülekaaluliseks veoseks, ülemõõtmeliseks veoseks või raskekaaluliseks veoseks. Raskekaalulise veose transport nõuab spetsialiseeritud logistikalahendusi, kuna selleks on vaja erivarustust ja hoolikat eelplaneeringut.

Meie käsutuses on suurte ja raskekaaluliste veoste transportimiseks vajalikud seadmed ja sõidukid. Meil on spetsiaalne osakond, mis tegeleb taoliste veostega. See konkreetne kaubaveo valdkond on meie tegevuse üks põhisuundi.

TEENUSED

KÜLMVEDU

Külmvedu on kaupade vedu spetsiaalselt projekteeritud ja kontrollitud temperatuuriga veokites. Veokitel on sisseehitatud jahutussüsteem, mis jahutab veost kontrollitud temperatuurini kogu tarneprotsessi vältel.

Külmvedu on kaubaveo viis, mille puhul kasutatakse spetsiaalselt projekteeritud veokeid, mis suudavad reguleerida temperatuuri ja hoida seda soovitud vahemikus. Veokitel on sisseehitatud jahutussüsteem, mis jahutab lasti kogu tarneprotsessi vältel õige temperatuurini. Selliseid veokeid kasutatakse peamiselt kergesti riknevate toodete, näiteks lihatoodete, puu- ja köögiviljade, farmaatsiatoodete jne veoks.

TEENUSED

LIIKUVA PÕRANDAGA HAAGISED

Liikuva põhjaga haagiste üks peamisi eeliseid on nende mitmekülgsus. Haagis võib vedada kuni 24,5 tonni kaupa, selle maht on kuni 92 m². Seda tüüpi tarneviis sobib kõige paremini ilma kaubaalusteta mahtkaupade jaoks, kuna see ei nõua täiendavat pakendamist. Mahtkauba peale- ja mahalaadimine toimub äärmiselt kiiresti – selleks kulub kuni 30 minutit. Tasub märkida, et seda liiki transpordil on veel üks pluss – lisaseadmeid ei ole vaja.

Meie sõidukiparki kuuluvad 5- ja 6-teljelised traktorid, mis võimaldab meil täita tellimusi Euroopas ja Skandinaavias. Meie klientide profiilid ja projektid on erinevad: toorainete ja jäätmete töötlemisega tegelevad ettevõtted, toorainete tarnijad, veskid, põllumajandustootjad, toorainete ja jäätmete transport sadamatest ja metallurgiatööstus.

TEENUSED

KONVOITEENUSED

Meie ettevõte pakub ka konvoiteenuseid raskekaaluliste ja suuremõõtmeliste veoste transportimiseks. Meie sõidukipargis on piisavalt autosid, mis sobivad seda tüüpi teenuse osutamiseks.

Kui tellid transpordi- ja logistikateenuseid meie ettevõttelt, võid olla kindel, et sulle pakutakse lisateenuseid ja kaubakäitlust ning sa ei pea vajalikku teenust otsima mõnest teisest firmast.

Meil on alati hea meel, kui klientidel on võimalik kõik transpordiga seotud teenused tellida meie ettevõttelt – see säästab kliendi aega ja lihtsustab kaubaveo protsessi.

Copyright © 2022 RW-Trans
Eesti